Szamba betonowe Barwice

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz instalacją tych szamb bezpośrednio w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych surowców, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z chęcią zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Barwice

Szambo z montażem Barwice

Przez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale też możliwość ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać zadbany ogród bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup pojemny zbiornik, z jakim w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zebraną podczas opadów. Proponujemy duży zakres pojemności pojemników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.