Szamba betonowe Białogard

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby odznaczają się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania i realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – nasi doradcy z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Białogard

Szambo z montażem Białogard

Przez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zapewnić swoim klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które można ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogródek bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup pojemny zbiornik, z którym w czasie suszy możesz przechowywać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.