Szamba betonowe Biały Bór

Szczelne zbiorniki na nieczystości to wydatek na lata. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe wylewanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw gwarantujących najlepszą izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zlecić także szamba o nietypowej pojemności lub ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Biały Bór

Szambo betonowe Biały Bór

Dlaczego najlepiej zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale także gryzoni i insektów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne porady oraz pomoc podczas dobierania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Biały Bór

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, by pielęgnować własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.