Szamba betonowe Bobolice

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montażem tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby odznaczają się mocną budową i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Bobolice

Szambo z montażem Bobolice

Przez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych regulacji, ale jakość zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które można ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup pojemny zbiornik, z którym w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy szeroki zakres wielkości pojemników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.