Szamba betonowe Cedynia

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem tych szamb na miejscu w domu klienta. Oferujemy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się trwałą konstrukcją i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych surowców, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z pewnością podpowiedzą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Cedynia

Szambo z montażem Cedynia

Przez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zagwarantować swoim klientom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też możliwość ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz montaż szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogródek bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup pojemny zbiornik, z jakim w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Proponujemy szeroki zakres wielkości pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.