Szamba betonowe Chociwel

Dobrze zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i instalacją wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy solidną jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się mocną budową oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas projektowania oraz realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które mamy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z chęcią podpowiedzą Ci, jak najefektywniej wybudować szambo, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Chociwel

Szambo z montażem Chociwel

Przez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale również opcję ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich standardów, jednak jakość zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogród bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź duży zbiornik, z jakim w okresie upałów możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy szeroki zakres wielkości pojemników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.