Szamba betonowe Choszczno

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją tych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania i tworzenia szamb z profesjonalnych surowców, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi konsultanci z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Choszczno

Szambo z montażem Choszczno

Przez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zapewnić swoim klientom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogród bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup duży pojemnik, z którym w okresie suszy będziesz przechowywać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.