Szamba betonowe Czaplinek

Dobrze zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba wyróżniają się trwałą konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych surowców, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować szambo, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Czaplinek

Szambo z montażem Czaplinek

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak jakość zapewniamy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w czasie suszy będziesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Proponujemy szeroki asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.