Szamba betonowe Człopa

Dobrze zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz instalacją tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania i realizacji szamb z profesjonalnych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Człopa

Szambo z montażem Człopa

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich regulacji, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w czasie suszy możesz przechowywać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy szeroki zakres rozmiarów zbiorników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.