Szamba betonowe Dobrzany

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od dawna kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Wciąż poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić także szamba o nietypowej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Dobrzany

Szambo betonowe Dobrzany

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale także szkodników i insektów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Dobrzany

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową komór na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To niezawodny patent na to, by dbać o własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba i zbiornika na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.