Szamba betonowe Drawno

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na lata. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie nieczystości do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Stale rozbudowujemy asortyment naszej marki, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić również szamba o nietypowej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Drawno

Szambo betonowe Drawno

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie używanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także gryzoni i insektów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również woda nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, aby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zbudowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Drawno

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją komór na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i używanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, by dbać o swoje rośliny bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba i komory na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.