Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na dekady. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Nieustannie rozbudowujemy działalność naszej marki, dostosowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić również zbiorniki o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Szambo betonowe Drawsko Pomorskie

Czemu najlepiej wybrać szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, ale również gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zbudowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz wsparcie podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Drawsko Pomorskie

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, by dbać o własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.