Szamba betonowe Gościno

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na dekady. Misją naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw gwarantujących najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Stale rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dostosowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że można u nas zlecić także zbiorniki o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Gościno

Szambo betonowe Gościno

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie użytkowanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale również gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do gruntu, lecz również woda nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zbudowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Gościno

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.