Szamba betonowe Kalisz Pomorski

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby wyróżniają się trwałą budową i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania oraz wykonywania zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze szamba doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – nasi konsultanci z przyjemnością pokażą Ci, jak najefektywniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Kalisz Pomorski

Szambo z montażem Kalisz Pomorski

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też opcję ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z którym w czasie suszy będziesz trzymać wodę zebraną w czasie deszczu. Proponujemy duży asortyment wielkości pojemników, aby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.