Szamba betonowe Karlino

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz instalacją tych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby wyróżniają się trwałą budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania i wykonywania zbiorników z najlepszych surowców, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z pewnością pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Karlino

Szambo z montażem Karlino

Poprzez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z którym w czasie upałów możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy duży zakres pojemności zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.