Szamba betonowe Lipiany

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających najlepszą izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zlecić również szamba o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Lipiany

Szambo betonowe Lipiany

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, lecz również gryzoni i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również woda nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Lipiany

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją zbiorników na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i używanie w okresie upałów. To niezawodny patent na to, żeby pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba i komory na wodę opadową to najlepszy patent na to, żeby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.