Szamba betonowe Łobez

Dobrze zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montażem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba wyróżniają się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania i tworzenia szamb z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość wygodnego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi konsultanci z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Łobez

Szambo z montażem Łobez

Przez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zagwarantować swoim klientom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych przepisów, ale jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w okresie upałów możesz przechowywać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy bogaty zakres wielkości zbiorników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.