Szamba betonowe Mieszkowice

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montowaniem wybranych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby cechują się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najefektywniej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Mieszkowice

Szambo z montażem Mieszkowice

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich regulacji, jednak jakość zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które można ustawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogródek bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź pojemny zbiornik, z którym w czasie suszy możesz przechowywać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy bogaty zakres rozmiarów pojemników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.