Szamba betonowe Nowogard

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na lata. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe wylewanie ścieków do szamba bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie gotowych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zlecić również szamba o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Nowogard

Szambo betonowe Nowogard

Czemu najlepiej wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale także gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, aby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zbudowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Nowogard

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na wodę opadową. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To niezawodny patent na to, żeby dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.