Szamba betonowe Police

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych prefabrykatów, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zamówić również zbiorniki o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Police

Szambo betonowe Police

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie używanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz również gryzoni i insektów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, aby mieć pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zbudowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Police

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją komór na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba i zbiornika na wodę opadową to najlepszy sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.