Szamba betonowe Pyrzyce

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem tych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez firmę szamba cechują się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych materiałów, które mamy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze szamba wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Pyrzyce

Szambo z montażem Pyrzyce

Przez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogródek bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie upałów będziesz przechowywać wodę zebraną w czasie opadów. Oferujemy bogaty asortyment pojemności pojemników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.