Szamba betonowe Recz

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią długotrwałe wylewanie nieczystości do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi klienci od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Wciąż poszerzamy działalność naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zlecić również szamba o specjalnej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Recz

Szambo betonowe Recz

Dlaczego warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, ale także gryzoni i insektów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie podczas dobierania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Recz

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją komór na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie upałów. To niezawodny patent na to, żeby pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i zbiornika na wodę opadową to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.