Szamba betonowe Resko

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną konstrukcją i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania i wykonywania zbiorników z najlepszych surowców, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z pewnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Resko

Szambo z montażem Resko

Przez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zapewnić naszym nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników z betonu, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale jakość gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale montaż szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogród bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź pojemny pojemnik, z którym w okresie suszy możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas opadów. Proponujemy bogaty asortyment wielkości pojemników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.