Szamba betonowe Sianów

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montowaniem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania i wykonywania zbiorników z profesjonalnych surowców, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi konsultanci z pewnością pokażą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Sianów

Szambo z montażem Sianów

Poprzez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych standardów, ale jakość zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które można postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogródek bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup duży pojemnik, z którym w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy bogaty zakres wielkości zbiorników, aby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.