Szamba betonowe Stepnica

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw zapewniających najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, ponieważ mamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Nieustannie poszerzamy działalność naszej firmy, dostosowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zlecić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Stepnica

Szambo betonowe Stepnica

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie używanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale także gryzoni i insektów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, żeby mieć gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Stepnica

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To niezawodny sposób na to, by pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Instalacja szamba i komory na wodę opadową to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.