Szamba betonowe Świdwin

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montowaniem tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez nas szamba cechują się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania oraz realizacji zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować szambo, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Świdwin

Szambo z montażem Świdwin

Przez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogródek bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w czasie suszy możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.