Szamba betonowe Trzebiatów

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Stale poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zlecić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Trzebiatów

Szambo betonowe Trzebiatów

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie używanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, ale również gryzoni i owadów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, lecz również woda nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz pomoc podczas dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Trzebiatów

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i używanie w okresie suszy. To niezawodny patent na to, żeby dbać o własne rośliny bez względu na warunki pogodowe. Instalacja zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.