Szamba betonowe Tuczno

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją wybranych szamb na miejscu w domu klienta. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby wyróżniają się trwałą budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania oraz wykonywania zbiorników z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – firmowi doradcy z chęcią podpowiedzą Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Tuczno

Szambo z montażem Tuczno

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogródek bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeśli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Oferujemy bogaty asortyment rozmiarów pojemników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.