Szamba betonowe Tychowo

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i instalacją wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie konstruowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Tychowo

Szambo z montażem Tychowo

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale również możliwość ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z którym w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zebraną podczas ulewy. Oferujemy bogaty zakres pojemności pojemników, żeby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.