Szamba betonowe Wałcz

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy solidną jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi możliwość komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – nasi doradcy z chęcią pokażą Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Wałcz

Szambo z montażem Wałcz

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z którym w okresie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy szeroki zakres rozmiarów pojemników, żeby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.