Szamba betonowe Wolin

Dobrze zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas projektowania i tworzenia zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które mamy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Wolin

Szambo z montażem Wolin

Przez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie tylko sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można postawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w okresie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy szeroki zakres rozmiarów pojemników, żeby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.