Szamba betonowe Złocieniec

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do szamba bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw gwarantujących najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport gotowych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż rozbudowujemy działalność naszej firmy, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również szamba o nietypowej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Złocieniec

Szambo betonowe Złocieniec

Czemu najlepiej wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To spora inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również szkodników i insektów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc podczas dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Złocieniec

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją zbiorników na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i używanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba oraz komory na wodę opadową to oszczędny patent na to, aby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.